“Олександрія” зіграла внічию з “Шахтарем”

Донецький «Шахтар» втратив очки в матчі 10-го туру української Прем’єр-ліги з «Олександрією». Зустріч проходила в Києві на НСК «Олімпійський» і завершилася з рахунком 1:1.

«Гірники» традиційно з початком гри забрали м’яч собі, але форсувати події вони не поспішали. На 19-й хвилині відкрити рахунок міг Тете, але його удару не вистачило трохи точності.

На 31-й хвилині зустрічі в центрі уваги опинився форвард господарів Жуніор Мораес. Він втратив м’яч у центрі поля, після чого врізався в Євгена Банаду. Після перегляду відеоповтору інциденту гравцеві «Шахтаря» була пред’явлена червона картка.

До кінця тайму команди обмінялися напівмоментами: у гостей Валерій Лучкевич з вигідної позиції пробив вище воріт, а у «гірників» удар Тараса Степаненка потягнув голкіпер «Олександрії» Олег Білик.

Відразу ж після перерви «Шахтар» вийшов вперед. Додо ударом головою відкрив рахунок після навісу Алана Патріка. Однак всього через шість хвилин «Олександрія» відігралася — результативним ударом відзначився Банада.

Вирвати перемогу в подальшому могли як господарі, так і гості. У «Шахтаря» свої моменти не використав Фернандо. У «Олександрії» близькі до голу були Максим Третьяков, який потрапив у поперечину, і той же Банада.

Тим не менше, гра так і завершилася з рахунком 1:1.

Шахтар» (20 очок) займає 2-ге місце в турнірній таблиці УПЛ. «Гірники» відстають від лідируючого «Динамо» на 3 очки. «Олександрія» (14 очок) знаходиться на 6-й позиції.