Олександрійці здолали данський «Б-93» та поступилися «Вайле» на турецьких зборах

4 лютого ФК «Олександрія» провів два спаринги на турецьких зборах. У першій зустрічі олександрійці здолали представника Першого дивізіону Данії ФК «Б-93» з рахунком 2:1. Олександр Бєляєв відкрив рахунок на 7 хвилині, а Кирило Ковалець забив другий гол на 27 хвилині, залишаючи противника без шансів на відновлення. «Б-93» змогли скоротити відставання лише на 82 хвилині, забивши один м’яч.

Вечірній матч проти «Вайле», команди з Суперліги Данії, склався не на користь «Олександрії» з рахунком 0:3. Перевага була на боці «Вайле» від самого початку, що і дозволило їм забити два м’ячі до перерви та один після. Попри зусилля олександрійців у другій половині матчу та кілька замін, вони так і не змогли змінити рахунок.

«Олександрія» — «Вайле» 0:3 (0:2). Фото: ФК «Олександрія»

Навчально-тренувальний збір триває. Команда готується до наступних зустрічей, які відбудуться у четвер проти ФК «Відовре» та ФК «Ахал» з Туркменістану.

Джерело: ФК «Олександрія»