Олександрійські школярі здобули призові місця на обласних змаганнях зі спортивного орієнтування та туризму

7 квітня в лісовому масиві біля села Веселе відбувся І етап Кубка області зі спортивного орієнтування 2024 року.

Олександрію представили вихованці БДЮТ із гуртків спортивного орієнтування та туристи-пішоходи.

За підсумками чемпіонату у своїх вікових категоріях вибороли:
І місце – Софія Ободовська (керівник Андрій Мажаєв), Ангеліна Шаповал, Анна Репенько, Кирило Горяний (керівник Сергій Ізмайлов);
III місце – Денис Назаренко (керівник Сергій Зайченко).

Крім того, вручили дипломи переможцям попередніх змагань. Так, за підсумками тогорічного Кубка області зі спортивного орієнтування за 2023 рік команда БДЮТ посіла II призове місце та отримала кубок і диплом (керівник Сергій Ізмайлов).

За результатами 30-го Чемпіонату області зі спортивного туризму — пішохідний туризм в закритих приміщеннях команда БДЮТ теж отримала II місце у загальному заліку (керівник Андрій Мажаєв).

За підсумками обласних змагань зі спортивного орієнтування в закритих приміщеннях у м. Кропивницький в загальному заліку команда БДЮТ отримала II місце (керівник Олена Губль).

Джерело: Олександрійська міська рада