Постраждала на атракціоні у Кропивницькому отримає грошову компенсацію

Постраждала на атракціоні у Кропивницькому отримає грошову компенсацію

250 тисяч гривень компенсації має заплатити корпорація “ХХІ сторіччя” родині дівчинки, яка постарждала на атракціоні “Орбіта” п’ять років тому.

Влітку 2014 року 7-річна Даніела разом батьком каталися на атракціоні “Орбіта” у Дендропарку. Згідно інструкції, що розміщена при вході на атракціон, дітям молодшим 10 років кататися на ньому заборонено. Тоді через поломку атракціон залило машинним маслом і дівчинка “вислизнула” з крісла.В результаті дівчинка отримала низку травм голови.

Наразі постраждала Даніела Федорова знаходиться під постійним наглядом лікарів, проходить регулярні огляди та обстеження.

Оцінюючи моральну шкоду, суд враховував характер отриманих дитиною травм, що кваліфікували як тяжкі тілесні ушкодження. Однак суму компенсації, яку просила родина – мільйон гривень, вважає завищеною. У зв’язку з цим він постановив, що корпорація “XXI століття”, що є власником атракціонів та орендує “Дендропарк”, повинна сплатити компенсацію родині у розмірі 250 тисяч гривень. За даними ЄДР, корпорація “XXI століття” належить сім’ї Миколи та Лариси Онулів.

 

 

Джерело: Гречка

Схожі публікації