Про рішення, ухвалені депутатами на сесії міської ради

Про рішення, ухвалені депутатами на сесії міської ради

17 травня відбулася чергова сесія Олександрійської міської ради. На початку депутати озвучили свої запити, звернення та заяви, після чого розпочалося опрацювання питань порядку денного.

Присутні ухвалили звіт міського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2021 рік. Наступними затверджено Положення про службу у справах дітей Олександрійської міської ради в новій редакції.

Також визнано діючими Типові правила з благоустрою на території Ізмайлівського й Головківського старостинських округів. Відтепер КП «Муніципальна безпека» може здійснювати на цих територіях контроль щодо дотримання правил з благоустрою з правом складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Далі депутати вирішили припинити діяльність комунального підприємства «Зеленгосп» шляхом його ліквідації. Всі працівники та більша частина майна переведені до КП «Чисте місто». Таке об’єднання дасть можливість більш ефективно проводити роботу з благоустрою та озеленення міста.

У ході сесії ухвалено рішення про перейменування Дніпропетровського шосе на Дніпровське шосе та утворення скверу Тараса Шевченка.

Окрім того, присутні затвердили звіти старост старостинських округів та близько 20 питань щодо приватизації, оренди майна та землі міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації