У Великобританії п’ятьох папуг-лихословів ізолювали від відвідувачів парку

У Великобританії п’ятьох папуг-лихословів ізолювали від відвідувачів парку

У парку дикої природи в британському графстві Лінкольншир п’ятьох папуг породи жако тимчасово видалили з поля зору громадськості після того, як вони почали лаятися на відвідувачів. Після прибуття в зоопарк вони перебували на карантині в одній кімнаті і вчили один одного поганим словам.

За словами виконавчого директора парку Стіва Ніколса, птиці стали його жителями 15 серпня. Вони вчили один одного непристойним словам, перебуваючи на карантині в одній кімнаті. Ніколс розповів, що лайка птахів повеселила співробітників зоопарку, але папуг це тільки заохотило.

«Протягом останніх 25 років ми брали папуг, у яких іноді бувають проблеми з лексиконом, і ми дійсно до цього звикли. Це завжди смішно. Але за збігом ми взяли п’ятьох за один тиждень, і так як всі вони були поміщені в карантин, це означало, що кімната була просто забита лайливими птахами. А чим більше вони лаються, тим частіше ви смієтеся, і вони знову починають лаятися », — зазначив директор зоопарку.

Парк виставив птахів на огляд, коли знову відкрився після карантину, але вони не змусили себе довго чекати і почали ображати відвідувачів, що повернулися. «Буквально через 20 хвилин нам повідомили, що вони облаяли клієнта, а на адресу людей з наступної групи висловили всілякі нецензурні вислови», — розповів Ніколс.

За його словами, хоча відвідувачів парку ситуація потішила, керівництво вирішило тимчасово ізолювати лихословів, щоб їх не почули діти. Папуг помістили у вольєр в оточенні інших птахів. У парку сподіваються, що сторонні шуми нададуть хороший вплив на тварин. Пізніше їх випустять в різних місцях.

Джерело

Схожі публікації