Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні а ходити в такому вбранні їй допомагали 40 чоловік

Випускників шкіл вітали на головному стадіоні міста. Туди прийшла і дівчина Марія Борисяк, яка своєю сукнею поставила рекорд України. Шлейф її вбрання сягав майже 103 метра. На таку сукню пішло 200 метрів тканини.

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. Нести шлейф допомагали 40 чоловік.

Марію, танцівницю і чемпіонку України з сучасної хореографії, місцеві дизайнери попросили продемонструвати сукню на святі. Вона погодилася, але на заході журналістам сказала, що вона скоріше модель для рекорду, а не випускниця з бажанням виділиться серед інших підлітків.

«Я дуже люблю різні неординарні речі. Але я не робила це для піару, адже не могла подумати, що людей це настільки зацікавить», — зазначила дівчина.

Але не всі випускники розділили захоплене враження від сукні. Багато хто відзначили, що з таким шлейфом незручно ходити — це перебір.

Мама Марії також розповіла, що з боку інших було достатньо критики. Але за її словами, дочка таким чином загартує характер — це стане кроком у доросле життя.

Відзначають, що за сукню дівчина-модель не платила. Її подарували їй дизайнери на випускний. Про це повідомляє ТСН.

«Шлейф зроблений у нас з євросітки. Сукню зроблено з наймодніших трендових тканин цього сезону. Шлейф від’єднується за 30 секунд», — розповіла дизайнерка сукні Наталія Стефанчук.

Джерело

Схожі публікації