В Кіровоградській області зросла кількість загиблих на воді

В Кіровоградській області зросла кількість загиблих на воді

На водних об’єктах Кіровоградщини загинула 41 людина з початку року. Про це повідомили в ОДА.

За інформацією, серед загиблих – четверо дітей. На противагу за аналогічний період 2019 року загиблих через порушення правил безпеки на воді було 32.

За словами заступника начальника управління ДСНС Василя Штогріна, всі випадки загибелі сталися у місцях непридатних для купаннях. Переважно йдеться про водойми в сільській місцевості чи затоплені кар’єри. Згідно офіційних даних, найпоширенішою причиною загибелі людей є алкогольне сп’яніння.

Із початку року 12 жителів області втопились через надмірне вживання спиртних напоїв. Дев’ятеро не дотримались правил безпеки під час риболовлі, восьмеро – під час купання, один громадянин – під час перебування на кризі в зимовий період. Ще одна людина скоїла самогубство.

Випадків загибелі на воді цьогоріч не було зафіксовано лише у Знам’янці, а також Гайворонському, Голованівському, Долинському, Компаніївському та Устинівському районах.

Щоб попередити зменшення кількості нещасних випадків, до 30 вересня будуть проводитися посилені рейди в місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах.

«Також продовжиться робота щодо приведення у відповідність правилам охорони життя людей узбережжя водних об’єктів, де масово відпочиває населення. Зокрема йдеться про очищення дна водойм водолазами від сторонніх предметів, а також встановлення знаків та інформаційних стендів із застереженнями щодо того, як слід поводитись на воді та яких заходів безпеки слід дотримуватись», – повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

 

Джерело: Дозор

Схожі публікації