В музейному центрі ім. Худякової відкрилась виставка молодих олександрійських художників

В музейному центрі ім. Худякової відкрилась виставка молодих олександрійських художників

19 жовтня у приміщенні Олександрійського міського музейного центру ім. Худякової відбулося відкриття виставки молодих місцевих художників.

Ініціаторкою заходу стала Юлія Володимирівна Надточа, викладачка художньої школи. Саме вона зібрала колишніх випускників закладу разом та організувала підготовку виставки.

До 9 листопада у музейному центрі можна побачити роботи сучасних художників міста, які тільки розпочали свій мистецький шлях та інтенсивно розвиваються у творчості.

Переважно на виставці представлено картини молоді віком 16-19 років, що дає змогу прослідкувати особливості та відмінності саме цього покоління творців.

Презентовані роботи виконані в різних жанрах, техніках та з використанням різноманітних матеріалів, що тільки підкреслює насиченість та багатогранність сучасного мистецького простору та його потенціал до подальшого розширення.

Зокрема на виставці можна ознайомитися з картинами Діани Овчаренко, котра працює над інтер’єрним живописом. Її роботи виконані в абстрактному стилі та мають за мету довершити дизайн приміщень. У своєму напрямку Діана вже досягла значних висот та збирається провести власну виставку в Києві.

На відкритті були присутні художники-учасники, які працюють переважно у комп’ютерній графіці. Рейхан Аксу та Микита Губський – представники цифрового мистецтва й для своїх робіт використовують комп’ютерне середовище. Художники зазначають, що не варто недооцінювати чи применшувати мистецьку значущість даного напряму, адже створення цифрових картин має свої нюанси: відмінний функціонал, яким потрібно навчитись користуватись, та розширені можливості в порівнянні із вже традиційним зображувальним мистецтвом.

Представлені роботи також не професійних митців, що використовують художні навички як допоміжні вміння у своїй діяльності або як хобі.

Юлія Сливюк здобуває фах рекламіста та піарника, однак самостійно вивчає графічний дизайн та поглиблює свої знання з цифрового зображення. Більшість її робіт – це візуалізація певних фраз, літературних та музичних творів, спроба здійснити метаморфозу одного виду мистецтва в інше.

Проведення виставки молодих художників – це та ініціатива, що дає зрозуміти, для чого створюються картини. Тим, хто пов’язує своє життя із мистецтвом, особливо важливо на початкових етапах відчувати потребу суспільства в ньому, знати, що є з ким поділитись творчістю, мати докази результативності своєї діяльності.

Даний захід дійсно впорався з цим завданням та став корисним як охочим дізнатися більше культуру нашого міста, так і самим митцям.

Автор статті: Юлія Сливюк

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Yaroslav Shapovalov , 23.10.2021 @ 06:48

    Дякую. Чудова стаття. Радує напрямок культурного розвитку Олександрії.

    Звернення до редакції.
    Ви забули вказати ім’я авторки статті.
    Авторка статті Юлинка Сливюк, одна з учасниць виставки, ви забули вказати її ім’я як авторки статті, а вона як скромна дівчинка соромиться про це написати. Виправте будьласка.

Коментарі закрито