В Україні зняли заборону на експорт респіраторів і масок

В Україні зняли заборону на експорт респіраторів і масок

Кабінет міністрів зняв заборону на експорт масок і респіраторів.

«Заборону на експорт засобів індивідуального захисту знято. Це остання заборона на експорт, яка діяла у зв’язку з коронавірусом», – написав заступник міністра розвитку економіки, торгівлі, сільського господарства Тарас Качка.

Повідомляється, що Мінекономіки і МОЗ дійшли згоди, що на сьогодні до моніторингу експорту можна відійти від заборони. Уряд підтримав це рішення. Тому 1 серпня термін дії заборони закінчився і не був продовжений.

В березні з введенням карантину уряд до 1 червня заборонив експорт товарів протиепідемічного призначення. Нагадаємо, в травні в Україні запровадили державне регулювання цін на деякі продукти харчування та медичні товари.

Після цього прикордонники неодноразово припиняли нелегальний вивіз засобів захисту з України. у Харкові громадянин Китаю придбав у місцевих підприємств 300 тисяч медичних масок за зниженою ціною. Покупець планував їх вивезти за кордон. А 13 березня в аеропорту «Бориспіль» було арештовано 1,5 тони медичних масок, які намагалися відправити до ОАЕ та Риму.

Джерело

Схожі публікації