Відбулося чергове засідання виконкому Олександрійської міської ради

Відбулося чергове засідання виконкому Олександрійської міської ради

27 питань порядку денного розглянуло 13 січня засідання виконкому Олександрійської міської ради, повідомляє «Голос Громади».

Першими у переліку були два проєкти рішень, підготовлені службою у справах дітей – стосовно встановлення опіки над малолітньою дитиною та про запровадження послуг патронату у патронатній сім`ї.

Дитячо-юнацька спортивна школа №2, згідно з наступними рішеннями виконкому, отримала затверджений у новій редакції статут комунального закладу і відповідно статуту – будівлю, споруди, земельну ділянку та інші матеріальні цінності, які передані з балансу управління освіти на баланс відділу молоді та спорту міської ради.

Оновлений статут затвердили присутні також для Олександрійського музейного центру ім. А.Ф.Худякової.

Своєю чергою відділ молоді та спорту запропонував затвердити положення та персональний склад Молодіжної ради (про створення цього нового дорадчого органу при міській раді нещодавно повідомляв «Голос Громади»).

Найближчими вихідними в Олександрії очікуються гастролі полтавського «Сучасного театру», який представить глядачам дві вистави – дитячу і вечірню.

Управління  економіки міської ради розробило програму зайнятості населення Олександрійської територіальної громади на 2022-2024 роки і запропонувало внести зміни та доповнення до попереднього рішення міської ради стосовно придбання автобусів на умовах лізингу для новоствореного комунального підприємства «Олександрійський транспорт».

Три робочих проєкти рішень запропонувало також управління житлово-комунального господарства, в тому числі – з метою виконання заходів з ліквідації наслідків зимової негоди.

А пропозиція відділу внутрішньої політики міської ради стосувалася погодження проведення масового заходу громадською організацією  з нагоди свята Хрещення Господнього на ставку у мікрорайоні Перемога.

На завершення виконком розглянув блок з 14-ти питань управління приватизації, оренди майна та землі міської ради. Всі вищепреелічені проєкти рішень біли схвалені присутніми. Детальніше про деякі з рішень «Голос Громади» розповість у подальших окремих повідомленнях.

Схожі публікації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *