Вперше за історію дитячо-юнацького футболу міста ФК «Олександрія -Аметист» увійшов до Еліт-Ліги

Вперше за історію дитячо-юнацького футболу міста ФК «Олександрія -Аметист» увійшов до Еліт-Ліги

За крок до завершення сезону Чемпіонату України з футболу (Вища Ліга 2020-2021) Дитячо-юнацький футбольний клуб «Олександрія -Аметист» (Кіровоградська область, місто Олександрія) вже зайняв перше місце у загальнокомандному заліку.


В чемпіонаті брали участь 40 команд з усієї країни. Клубом було зіграно 17 турів у своїй регіональній групі, де велася запекла боротьба з такими командами як: СДЮШОР Черкаси, Дніпро-80 Черкаси, ДЮСШ-1-Кривбас-84, Освіта Херсон, ДЮСШ Херсон, ФК Одеса, Гірник Кривий Ріг, Зірка Кропивницький, СДЮСШОР Миколаїв.

Завдяки злагодженій роботі керівництва, тренерського складу та команд, вперше за історію дитячо-юнацького футболу міста, клуб входить до Еліт-Ліги, в складі якої є такі гранди: Динамо (Київ), Шахтар (Донецьк), Карпати (Львів), Чорноморець (Одеса).

Вітаємо клуб «Олександрія-Аметист» із заслуженим досягненням! Бажаємо захопливих матчів і переможних ігор, бравих сил і величезного оптимізму, відмінної форми та міцного здоров’я, високих цілей і грандіозних успіхів, крутих фінтів і більше голів у ворота суперника.

Схожі публікації