З 21 по 29 вересня школу № 2 закрито на карантин

З 21 по 29 вересня школу № 2 закрито на карантин

За епідеміологічними показниками Кіровоградська область знаходиться в зеленій зоні, проте на критичній межі. За останню добу в області було виявлено 8 хворих, а за весь час карантинних заходів – 993 особи. В Україні за добу захворіло 2675 людей, загалом – 178353 осіб.
На вихідних і в Олександрії з’явилася хвора – вчитель ЗНЗ № 2. У зв’язку з цим із 21 по 29 вересня освітній заклад закрито на карантин. Також проведені дезінфекційні заходи. До цього часу навчання проводитиметься дистанційно. Учні, вчителі, персонал школи та сама хвора знаходяться на самоізоляції.
У зв’язку з погіршенням ситуації на захворювання COVID-19 у центральній міській лікарні готується лор-відділення для прийому пацієнтів.
Щоб уникнути додаткових обмежень і не погіршити ситуацію в Олександрії, міський голова Степан Цапюк заборонив спортивним і творчим секціям комунальної форми власності, а приватним рекомендував утриматися від виїздів з міста та більш ретельно дотримуватися карантинних норм.

Схожі публікації