Захисники Кіровоградщини, поділіться вашими історіями: конкурс воєнної літератури «4.5.0» чекає на ваші твори

Захисники Кіровоградщини, поділіться вашими історіями: конкурс воєнної літератури «4.5.0» чекає на ваші твори

Міжнародний фонд «Відродження» та Видавництво Старого Лева запрошують військовослужбовців і ветеранів російсько-української війни з Кіровоградщини взяти участь у конкурсі воєнної прози та поезії «4.5.0».

Конкурс триватиме до 20 липня і зосереджений на темі війни в Україні. Він покликаний відобразити особистий досвід, переживання, героїзм, мужність, втрати, надію та інші аспекти, пов’язані з військовими діями та їх наслідками.

«Дії росії зруйнували життя мільйонів українців та зробили тему війни центральною для осмислення та рефлексії. Втім, війна породила також історії мужності, жертовності та людяності, що потребують висловлення і поширення. Ми хочемо почути та посилити унікальні історії та переживання захисників України, посилити їх голоси та забезпечити підтримку і визнання», — зазначають організатори.

Учасники з Кіровоградщини можуть подати свої роботи у таких категоріях:

  • Оповідання
  • Есе
  • Нотатки або щоденникові записи
  • Вірші

Найкращі твори увійдуть до антології, що вийде друком у Видавництві Старого Лева у 2025 році. Переможці у своїх категоріях додатково отримають грошові призи у розмірі 45 000 гривень.

Детальніше про умови участі та реєстраційна форма доступні за посиланням: https://www.irf.ua/contest/military-vererans-literature/

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації