Жителям області розповiли як записатися на вакцинацiю вiд коронавiрусу

Жителям області розповiли як записатися на вакцинацiю вiд коронавiрусу

Жителi Кiровоградщини, якi мають бажання вакцинуватися вiд корона вiрусу, можуть зробити це двома способами: за допомогою онлайн-порталу та мобiльного додатку «Дiя» або контакт-центру МОЗ.

Про це повiдомив директор департаменту охорони здоров’я ОДА Олег Рибальченко, iнформує Златопiль.

“Охочi отримати iмунiзацiю вiд COVID-19 можуть зробити це в режимi онлайн за допомогою мобiльного додатку “Дiя”. Для цього треба завантажити додаток, авторизуватися через Приват24, Monobank, BankID НБУ,  зайти в роздiл “Послуги” та обрати “Запис до листа очiкування вакцинацiї вiд COVID-19”. Далi – слiд зазначити сферу дiяльностi та обрати мiсце вакцинацiї. Пiсля перевiрки свого номеру телефону варто очiкувати повiдомлення про запрошення на проведення вакцинацiї. Практично аналогiчний алгоритм для запису через портал “Дiя”. Для запису через контакт-центр МОЗ необхiдно зателефонувати за номером 0 800  60 20 19, надати оператору свої данi, обрати мiсце вакцинацiї та чекати на вiдповiдне запрошення”, – пояснює посадовець.

За словами Олега Рибальченка, нинi в Українi вакцинують медикiв i працiвникiв закладiв охорони здоров’я, мешканцiв та персонал будинкiв для лiтнiх людей та спецiалiзованих iнтернатiв

учасникiв Операцiї об’єднаних сил на Сходi України, соцпрацiвникiв, священнослужителiв, олiмпiйцiв i паралiмпiйцiв, якi представлятимуть Україну на змаганнях в Токiо у 2021 роцi, освiтян, якi залученi до проведення ЗНО, спiвробiтникiв патрульної полiцiї, Державної служби з надзвичайних ситуацiй, прикордонникiв та людей вiком вiд 65 рокiв.

“Прiоритет надається людям найбiльш похилого вiку та людям, якi мають неiнфекцiйнi хронiчнi захворювання. Зокрема, цукровий дiабет, серцево-судиннi захворювання, хвороби органiв дихання та нирок. Водночас, хочу нагадати, що навiть якщо ви не входите до однiєї з цих груп, ви можете записатися до черги на щеплення проти COVID-19 та чекати на повiдомлення про початок вакцинацiї вашої групи”, – додав директор департаменту.

Джерело: Златопіль

Схожі публікації