10 жінок Олександрійщини стануть героїнями фотовиставки

10 жінок Олександрійщини стануть героїнями фотовиставки

10 мешканок Олександрійщини стануть героїнями інтерактивної фотовиставки, що пройде восени в галереї VashArt. Це жінки зі своєю історією, сильним характером та цікавим життєвим шляхом. Історії героїнь будуть представлені окремою опцією і кожен відвідувач за бажання зможе прослухати їх у смартфоні.

Фотовиставка стане одним із заходів в рамках проєкту «Гендер стосується кожної і кожного». Про це йшлося під час громадського діалогу, що відбувся у вівторок, 11 червня, в приміщенні бібліотеки-філії №3 Олександрійської МЦБС та Інформаційно-туристичного центру.

Участь в заході взяли громадські активісти, представники бізнесу, сільських громад, працівники соціальної сфери, жінки із сільської місцевості Олександрійщини.

Керівниця проєкту Анна Орловська ознайомила присутніх із запланованими проєктними заходами, серед яких ще один громадський діалог, фотовиставка, інформаційна кампанія та розробка рекомендацій щодо впровадження гендерного бюджетування і гендерної політики в громадах Олександрійського району.

Учасники громадського діалогу обговорили поняття «гендеру», «гендерної рівності», «фемінізму». Торкнулись проблем, з якими стикаються жінки, особливо в сільській місцевості, де подолання гендерних стереотипів є вкрай важливим.

Голова ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр», що виступив організатором заходу, Любов Кан презентувала ідею та завдання проєкту «Гендер стосується кожної та кожного». Учасники поділились ідеями, які допоможуть в його реалізації. Наприкінці зустрічі присутні долучились до опитування «Гендерна рівність — це важливо».

Захід проходив завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство — Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

Схожі публікації