125 років історії та трансформації можливостей: у Кропивницькому відбулася науково-практична конференція

125 років історії та трансформації можливостей: у Кропивницькому відбулася науково-практична конференція

В Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського відбулася науково-практична конференція, присвячена двом ювілеям: 125-річчю заснування головної книгозбірні Кіровоградщини та 130-річчю з дня народження видатного українського культуролога, лінгвіста та філософа Дмитра Чижевського.

Про це повідомляє обласна рада, інформує Златопіль.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд. Він відзначив значний внесок бібліотеки у розвиток духовності, культури та освіти нашого краю.

«Протягом цих років бібліотека стала не тільки найбільшим на Кіровоградщині зберігачем сотень тисяч видань, а ще і центром знань, центром розвитку духовності, культури, освіти! Колектив цього унікального закладу щоденною працею сприяв та продовжує сприяти її розвитку та утвердженню як провідного бібліотечно-інформаційного і науково-дослідного центру», – наголосив посадовець.

Юрій Дрозд також вручив директорці бібліотеки Валентині Животовській Відзнаку Кіровоградської області «За заслуги» II ступеню.

У конференції взяли участь провідні фахівці бібліотечної справи, зокрема Олег Сербін, в. о. генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Оксана Бруй, президентка ВГО «Українська бібліотечна асоціація», та інші.

Під час конференції було обговорено широкий спектр питань, пов’язаних з історією та сучасним станом бібліотечної справи, перспективами розвитку бібліотек в умовах інформаційного суспільства.

Схожі публікації