20 тисяч за «потрібний» висновок: у Кропивницькому заарештували військовослужбовця

20 тисяч за «потрібний» висновок: у Кропивницькому заарештували військовослужбовця

Кропивницька спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері повідомила про підозру та заарештувала військовослужбовця через надання неправомірної вигоди службовій особі.

Про це повідомляє Перша електронна газета з посиланням на Спеціалізовану прокуратуру у військовій та оборонній сфері Південного округу.

Військовослужбовець за одержання «потрібного» висновку службового розслідування запропонував помічнику командира військової частини з правової роботи неправомірну вигоду в сумі 50 000 гривень.

Десятого вересня під час надання першої частини неправомірної вигоди в розмірі 20 тис. грн військовослужбовця затримали правоохоронці.

Наразі затриманому повідомили  про підозру у вчиненні злочину.  Ленінський районний суд  обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в сумі 49 620 гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Схожі публікації