27 березня — Всесвітній день театру

27 березня — Всесвітній день театру

Сьогодні, у всьому світі відзначають Всесвітній день театру, а Олександрія має що запропонувати в цьому напрямку. Місто може похвалитися насиченою театральною історією, в якій брали участь такі видатні постаті, як Гнат Юра, Марко Кропивницький, Іван Карпенко-Карий, Михайло Старицький, Марія Заньковецька та інші корифеї українського театру.

Однак, сучасні театральні колективи міста не відстають від своїх попередників. Талановиті актори, творчі колективи та майстерні керівники і режисери забезпечують постійний розвиток театру в Олександрії. Все це призводить до того, що до міста приїжджають трупи професійних та аматорських театрів з різних куточків України, а вистави збирають аншлаги.

Міський голова Сергій Кузьменко привітав всіх театралів зі святом і побажав їм творчих успіхів та оплесків на великих і маленьких сценах країни. Він підкреслив, що це результат кропіткої праці і щоденних репетицій, а також постійного відточування майстерності та розвитку творчих здібностей, починаючи з аматорських гуртків.

Також, він закликав містян та гостей міста не пропустити можливість відвідати театральні вистави в Олександрії й насолодитися неперевершеним мистецтвом акторів.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації