7 шкіл Олександрійської громади перетнули межу в 80% вакцинованих освітян

7 шкіл Олександрійської громади перетнули межу в 80% вакцинованих освітян

За останньою інформацією управління освіти 7 шкіл Олександрійської громади подолали вісьмидесятивідсотковий бар’єр, встановлений Урядом країни, і надалі продовжуватимуть освітній процес у штатному режимі. Мова йде про ЗНЗ №№ 2, 7, 8, 10, Марто-Іванівський, Звенигородський та Ізмайлівський ЗНЗ.

Загалом, відсоток вакцинованих працівників освітньої галузі по всім школам зріс на 13% і сьогодні становить 72,2% проти 59 %, що були зафіксовані станом на 22 вересня.

Аби дати можливість вчителям та робітникам вчасно вакцинуватися, години роботи Центру масової вакцинації населення були змінені. Наразі він працює щодня з 9.00 до 19.00. Такий графік роботи діятиме до 3 жовтня включно. Також організовано медичні бригади, які виїжджають до шкіл, де виявила бажання щепитися одразу велика кількість працівників.

Нагадаємо, відповідно до рішення Уряду з 23 вересня у звичному режимі роботи дозволяється працювати лише тим навчальним закладам, де вакцинувалося щонайменше 80 % освітян. На позачерговому засіданні міської комісії з ТЕБ та НС цю дату було відтерміновано до 4 жовтня.

Нет описания фото.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації