Аліна Шевченко презентувала другу книгу «Мелодія мовчання»

Аліна Шевченко презентувала другу книгу «Мелодія мовчання»

Свою першу книгу «Цвіт першої надії» Аліна Шевченко видала у 14 років. У свої майже 16 десятикласниця Ізмайлівської школи має чимало досягнень – вона громадська діячка, журналістка і письменниця, переможниця декількох престижних літературних конкурсів, лауреатка спеціальної премії голови Приютівської ОТГ, за свою творчість нагороджена почесними відзнаками і титулами. Роботи Аліни друкувалися у часописах «Дзвін», «Літературний Чернігів», «Дебют» та інших виданнях.

27 травня у Центральній бібліотеці ім. Пушкіна Аліна презентувала свою другу книгу – «Мелодія мовчання». До неї увійшли 9 прозових творів у трьох розділах – повісті, оповідання, новели і дитячі казки. Усі написані у 2020-2021 роках. Деякі з них вже друкувалися у періодиці й принесли авторці перемоги у конкурсах, інші побачили світ вперше. Передмову до книги написав член Національної спілки письменників України, редактор альманаху «Курінь» м. Кременець Іван Потій – і назвав її «Кіндер-сюрприз». Обкладинку намалювала львівська художниця і поетеса Ірина Токарська. Книга проілюстрована світлинами Аліни з гарними краєвидами її рідного села Гайок і малюнками іспанки Dulce Vianney

Чому у книги така назва? Вона написана у перерві між періодами, коли слова не складалися у рядки ні у думках, ні на папері. Такі періоди бувають у всіх творчих людей. Але після них твори стають більш осмисленими.

Книга «Мелодія мовчання» доступна у бібліотеках міста і району. Також книгу можна придбати у авторки. Влітку Аліна планує влаштувати літературні вечори і вже працює над третьою збіркою.

Мелодія мовчання і глибина слова: Аліна Шевченко презентувала другу книгу

Джерело: Портал Zametka

 

Схожі публікації