Атовець став водієм на агропідприємстві

Атовець став водієм на агропідприємстві

У жовтні 2020 року до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості по допомогу в працевлаштуванні звернувся двадцятип’ятирічний учасник АТО/ООС Сергій Ільяшов. Він розповів кар’єрному радникові, що  у 2014 році закінчив Кіровоградський професійний ліцей, де отримав професії будівельного електрослюсаря та монтажника гіпсокартонних конструкцій. Після навчання повернувся до рідного селища Мартоноші Новомиргородського району, де влаштувався охоронником до місцевого СТОВ «Степове», адже за освітою вільних робочих місць не було.

«Прийшов час, і я отримав повістку на строкову військову службу у ЗСУ. Під час несення служби я для себе зробив висновок, що у майбутньому обов`язково підпишу контракт та продовжу військову справу. Так і зробив», – згадує Сергій.

Понад два роки молодий чоловік служив у складі 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка на посаді командира танку, заступника командира взводу. Проведений час у зоні АТО/ООС сприяв переосмисленню його життєвих позицій та цілей: Сергій вирішив поєднати військову службу зі здобуттям ще однієї професії – водія автотранспортних засобів.

Незважаючи на усі особливості військової служби, час промайнув швидко, і Сергій повернувся на свою малу батьківщину. Вирішивши всі побутові питання, переїхав до села Михайлівки Олександрійського району, де проживала його наречена, з якою він познайомився ще до призову. Життєлюбність, відповідальність, активність та рішучість молодого чоловіка не дали йому сидіти вдома: він розпочав наполегливо шукати прийнятні варіанти роботи, і звернувся до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

На жаль, на момент звернення до служби зайнятості, підходящої роботи за освітою не було. Зважаючи на це, кар’єрний радник порадив молодому чоловікові звернути увагу на свої додаткові вміння та навички. Сергій розповів, що має водійські права категорії С, тож було вирішено розпочати підбір вакансій за професією водія автотранспортних засобів.

Результат не забарився: керівництво ТОВ «Улянівка — Агро», що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур, звернулося до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості по допомогу в укомплектуванні вакантної посади водія автотранспортних засобів.

Сергій Ільяшов успішно пройшов співбесіду з роботодавцем і був працевлаштований, повідомляє пресслужба ОМРЦЗ. «З першого дня своєї роботи я зрозумів, що все у моєму житті добре: я маю гарну сім’ю, де все гаразд, роботу, яка мені подобається, а також вчасно виплачену заробітну плату, що додає мені впевненості у завтрашньому дні», – зазначає колишній безробітний.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації