Аудитори Кіровоградщини за 8 місяців відшкодували втрат на 35 млн гривень

Аудитори Кіровоградщини за 8 місяців відшкодували втрат на 35 млн гривень

Протягом восьми місяців 2021 року фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів на 82 млн гривень.

Завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат 35 млн грн. Через впровадження об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 15,8 млн грн. Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 34 управлінських рішення.

За вчинені фінансові порушення 93 посадових особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної,  6 – до матеріальної, одну особу звільнено із займаної посади. До об’єктів контролю, де виявлено порушення, застосовано 18 заходів впливу: в одному випадку застосовано фінансові санкції у вигляді зменшення бюджетних асигнувань, у 2 – прийнято вимогу про повернення використаних не за цільовим призначенням коштів, ще в 1 – призупинено бюджетні асигнування, у 8 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, а також у 6 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення на 7,7 млн гривень.

На розгляд правоохоронним органам передано 20 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 7 досудових розслідувань та вручено 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Джерело Трибуна

Схожі публікації