Бібліотекарі Олександрії виграли три міжнародні гранти

Бібліотекарі Олександрії виграли три міжнародні гранти

Уже третій рік поспіль колектив Олександрійської централізованої бібліотечної системи бере участь у конкурсах проєктів, виграє їх та отримує гранти на їх реалізацію. Це дає змогу проводити безкоштовні просвітницькі заходи, майстер-класи, гурткові заняття для відвідувачів бібліотек різних вікових категорій.

Нещодавно бібліотекарі виграли 3 гранти. Це проєкти: CodeFast 3.0 «Грай та програмуй онлайн»; «Турнір юних скретчерів» та Online-турнір з програмування роботів LEGO «Колонізувати Марс». Заняття з відповідних проєктів проводяться в режимі online і лише один раз.

Їх реалізація стала можливою завдяки конкурсу від європейської організації Meet and Code та за фінансової підтримки корпорації SAP.

23 вересня, відбулося перше онлайн-змагання CodeFast 3.0 «Грай та програмуй онлайн». У його рамках діти віком 8-9 років за допомогою гри Minecraft знайомилися з простими поняттями програмування.

Друге онлайн-заняття: «Турнір юних скретчерів», – відбудеться  6 жовтня з 14:30 до 17:00 год. Участь дозволена дітям віком 8-10 років, які можуть створити власну програму чи сценарій з освоєння Марсу. Таким чином, учасники зможуть перевірити свої знання з програмування та поглибити рівень володіння інформаційними технологіями. Реєстрація проходить через програму Zoom.

Третій, і останній, оnline-турнір з програмування під назвою «Колонізувати Марс» пройде 21 жовтня з 15:30 до 17:30 год. Захід повністю моделюватиме ситуацію з освоєнням Марсу. Кожний учасник пише програму для робота на своєму комп’ютері через програму LEGO MINDSTORMS Education EV3 та відсилає її на поштову адресу, яка буде вказана при реєстрації.

Посилання для реєстрації: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdCaqa7…/viewform…

Переможців та учасників очікують призи. Бібліотекарі запрошують дітей взяти участь у заходах.

 

Джерело: З перших уст

Схожі публікації