Бібліотекарі розкривали секрети безконфліктного спілкування

Бібліотекарі розкривали секрети безконфліктного спілкування

До Міжнародного дня толерантності бібліотеки громади провели різноманітні заходи щодо недопустимості проявів расизму, антисемітизму та нетерпимості, непорозуміння, які можуть привести до злоби, ворожнечі й навіть війни.

Головний меседж усіх бібліотечних заходів, присвячених толерантності простий: ми живемо серед людей, спілкуємося між собою, тому нам необхідно навчитися бути толерантними одне до одного, попри різні погляди, релігійність, культурні традиції, особливі потреби.

Учні Олександрійського навчально-виховного комплексу № 9 завітали до бібліотеки для юнацтва на пізнавальну і цікаву командну гру «Я – толерантний!».

Під час заходу дві команди учасників висловлювали свої думки, як вони розуміють поняття «толерантність» та дискутували, якими рисами повинна володіти толерантна особистість. У ході гри також розглядалися різні життєві ситуації та намагалися знайти правильні шляхи їх розв’язання. Не менш цікавим стало тестування «Чи толерантна Ви людина?», яке виявило ступінь терпимості кожного учасника.

У рамках запланованих заходів відбувся і діалоговий майданчик «Толерантність у середовищі підлітків», який провели бібліотекарі філії № 10 спільно з підлітками ЗНЗ № 10.

До Міжнародного дня толерантності центральна міська бібліотека провела для користувачів інформаційну акцію «Дерево добра». Бібліотекарки разом з читачами книгозбірні створили «дерево», яке символізує собою життя, мудрість і духовну культуру людства. Воно стало основою для ввічливих, добрих, привітливих і чемних слів, які люди використовують у повсякденному житті.

Розмова у дружньому колі «Не все те неправильне, що тобі незрозуміле» відбулася у бібліотеці-філії № 5. Учні ЗНЗ № 8 разом з бібліотекарями занурилися в ази толерантності, поетапно виконуючи вправи та підтверджуючи істину, що не варто судити про людину, поки з нею не поспілкуєшся. А наостанок присутні створили власне дерево людських чеснот, де основними рисами були доброта, ввічливість, вихованість і мудрість.

Джерело: Олександрійська міська рада

02 03 05 06 07

Схожі публікації