Благодійний турнір з настільного тенісу в Олександрії зібрав понад 59 тисяч гривень

Благодійний турнір з настільного тенісу в Олександрії зібрав понад 59 тисяч гривень

В неділю, 28 травня, в Олександрії відбувся благодійний рейтинговий турнір «II Open Oleksandria» з настільного тенісу. Турнір був присвячений 277-й річниці заснування Олександрії та зібрав понад 40 спортсменів з різних міст України, включаючи Київ, Харків, Кропивницький, Одесу та інші. Учасники змагалися за рейтингові бали та змогу підвищити свій клас згідно з рейтингом Федерації настільного тенісу України.

У турнірі взяв участь і міський голова Олександрії, Сергій Кузьменко, який особисто привітав усіх присутніх з Днем міста та побажав спортсменам успіху. Він відзначив, що турнір не тільки сприяє розвитку настільного тенісу, але й підтримує дух спортивного змагання та є благодійним заходом.

У результаті турніру переможці були нагороджені кубками, медалями від організаторів турніру та грамотами від відділу молоді та спорту. Однак, не тільки спортсмени виявили свою щирість та підтримку благодійності. Організатор турніру, Олег Гушлевський, вніс найбільший внесок, надавши значну суму коштів для благодійної допомоги. Крім того, активно донатили й учасники рейтингового змагання.

За підсумками турніру, було зібрано понад 59 300 гривень, які будуть направлені на придбання автомобіля для військових.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації