Боротьба влади Олександрії з нелегальною рекламою

Боротьба влади Олександрії з нелегальною рекламою

Негайно ліквідувати об`єкти зовнішньої реклами на території міста, власники яких не сплачують за її розміщення – таке розпорядження отримали відповідні виконавчі органи Олександрійської міської ради на черговому засіданні виконавчого комітету.

Дане розпорядження міського голови виникло під час розгляду блоку питань стосовно оренди та приватизації землі і майна комунальної власності та розміщення великих рекламних об`єктів – бігбордів, сітілайтів тощо. За словами доповідача, начальника управління приватизації міськради Олександра Купченка та інших присутніх посадовців, деякі підприємці, власники таких об`єктів, тривалий час не сплачують за оренду землі під розміщення зовнішньої реклами, відкрито пояснюючи це своїм складним фінансовим становищем, що склалося у період карантину.

Міський голова Степан Цапюк назвав такі заяви «спекуляцією на карантині», тобто черговим приводом, аби не платити до місцевого бюджету за визначеними збов`язаннями і розпорядився «протягом доби ліквідувати всі реклами, які поналіплювали, де попало» і тривалий час не сплачують за неї. Решта інших членів виконкому також погодилась, що карантин – не привід, аби не платити за розміщення реклами.

 

Джерело: Голос Громади

 

 

Схожі публікації