Center Media презентували фільм до 130 річчя Дмитра Чижевського

Center Media презентували фільм до 130 річчя Дмитра Чижевського

Сьогодні 3 квітня в рамках 130 річчя від дня народження Дмитра Чижевського в музеї – будинку родини Чижевських відбулась презентація фільму. Інтерв’ю з директором компанії Center Media – Денисом Біланюком.

Журналіст: Розкажіть, будь ласка, про ваш проект з фільмом про Дмитра Чижевського.
Денис Біланюк: Доброго дня! Наш проект з фільмом про Дмитра Чижевського був справжнім викликом для нашої компанії. Останні два місяці були як марафонний забіг для нас. Найбільшою складністю була візуальна складова. Реальних фотографій Дмитра Чижевського можна рахувати на пальцях , тому ми звернулися за допомогою до штучного інтелекту. Завдячуючи нейромережам, ми змогли згенерувати образи всієї родини Чижевських та образи самого Дмитра на різних етапах його життя.
Журналіст: Це звучить дуже цікаво. Як саме ви використовували штучний інтелект у цьому процесі?
Денис Біланюк: Ми використовували нейромережі для генерації образів на основі наявних фото та архівних матеріалів про родину Чижевських. Потім ми поєднали ці образи з монтажем і анімацією фільму у нашій студії.
Журналіст: Я особисто була на презентації фільму, дуже вразила нестандартна подача відео у вигляді голограми.
Денис Біланюк: Так. Основною ідеєю було створити голографічну проекцію фільму у вінтажному дзеркалі, розташованому у музеї будинку Чижевських. Ми намагалися передати життєвий шлях та розвиток персонажа на екрані, відображаючи його від юності до похилого віку.
Дуже приємно, що в наш не легкий час представники місцевої влади опікуються такими проектами, та мають сучасний погляд на втілення їх в життя!

Схожі публікації