Центральна міська лікарня Олександрії отримала спеціальний медичний автомобіль з Польщі

Центральна міська лікарня Олександрії отримала спеціальний медичний автомобіль з Польщі

Центральна міська лікарня має новий медичний автомобіль, який було передано від служби швидкої медичної допомоги міста Вроцлав Нижньосілезького воєводства, повідомляє Олександрійська міська рада.

Це спеціально обладнана машина, яка стане незамінною для перевезення важкохворих пацієнтів. Заходи щодо отримання авто були підтримані департаментом охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації та Кіровоградською обласною державною адміністрацією.

За допомогою місцевих органів самоврядування, автомобіль було доставлено до Центральної міської лікарні. «Нижньосілезьке воєводство має довгу історію дружніх відносин із Кіровоградщиною і у цей складний воєнний час уже неодноразово надає допомогу. Одним із чергових кроків була передача восьми медичних автомобілів для Кіровоградщини і дев’яти машин для Дніпропетровщини», — зазначила начальниця управління охорони здоров’я Тамара Сакара.

Директор Центральної міської лікарні, Віктор Приходько, розповів, що автомобіль є сучасним та комфортним, а його спеціальна комплектація спроєктована для безпечного перевезення хворих.

Невдовзі машину додатково укомплектують переносним апаратом штучної вентиляції легень та іншими необхідними медичними пристроями. Завдяки цьому автомобілю Центральна міська лікарня зможе забезпечити ефективне транспортування пацієнтів з важкими станами здоров’я до медичних закладів третинного рівня, забезпечуючи їм необхідну допомогу.

Схожі публікації