Час єднання в Олександрії

Час єднання в Олександрії

16 лютого олександрійці зібралися на площі Соборній, аби всім разом відзначити День єднання і заспівати Державний гімн. Серед учасників акції були міський голова Сергій Кузьменко, його заступники, голови районної державної адміністрації та ради, керівництво військової частини № 2269, правоохоронних органів та ДСНС, працівники бюджетних установ, громадські організації, активісти.

З вітальним словом виступили заступник командира військової частини полковник Юрій Криндач, голова РДА Ольга Коріненко та тимчасово виконуючий обов’язки керівника Олександрійської територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Олександр Башкалов.

Вони закликали єднатися, пишатися своєю національною ідентичністю, довіряти оборонній здатності армії та вірити у мирне майбутнє.

Олександрійців об’єднало не лише спільне виконання гімну, а й синьо-жовті прапори, які майоріли в руках учасників заходу.

Нагадаємо, згідно з наказом Президента України 16 лютого було оголошено Днем єднання. Мета – посилення консолідації українського суспільства й зміцнення його стійкості.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації