Частина вимушених переселенців отримала фінансову допомогу від міжнародного донора

Частина вимушених переселенців отримала фінансову допомогу від міжнародного донора

Днями в Олександрії завершилася реалізація проєкту з надання грошової допомоги для ВПО та постраждалих внаслідок війни в Україні, який проводила Міжнародна гуманітарна організація CARE разом з Польським Центром Міжнародної Допомоги та Всеукраїнським об’єднанням «Українські Рубежі».

179 учасників проєкту отримали банківські картки, на які до грудня 2022 року щомісяця надходитимуть кошти на їжу, предмети першої необхідності та житло для всієї родини. Одна картка видавалася на одне домогосподарство.

Міжнародна організація сама обирала людей на основі отриманих анкет. Перевага надавалася вразливим групам населення, які документально могли підтвердити свій статус (особам з інвалідністю, багатодітним сім’ям, малозабезпеченим тощо).

За словами координатора цього проєкту в нашому регіоні Олексія Алмазова це не остання допомога, що реалізується в нашій громаді за підтримки міжнародної організації CARE та Польського Центру. Будуть ще проєкти, метою яких стане додаткова підтримка вимушених переселенців, які тимчасово проживають в Олександрійській громаді.

Більш детально прочитати про Всеукраїнське об’єднання «Українські Рубежі» і їхні проєкти можна за посиланням: https://rubezhi.org.ua/

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації