Чи буде в школах «дистанційка»: Міністерство освіти офіційно роз’яснило

Чи буде в школах «дистанційка»: Міністерство освіти офіційно роз’яснило

Дистанційне навчання в українських школах буде. Але коли саме — вирішує навчальний заклад. В цілому навчальний рік почнеться вчасно, а на уроках навіть дозволять сидіти без масок.

Про це йдеться на сайті Міністерства науки і освіти України.

Протиепідемічні заходи в новому навчальному році повинні дотримуватися неухильно: масковий режим, температурний скринінг, обробка і провітрювання приміщень, обробка рук і так далі.

Навчальний рік 2021-2022 починається в День знань 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня. Загальна тривалість навчальних днів — не менше 175.

Структура навчального процесу, навчального тижня або форма організації освітнього процесу визначаються керівництвом школи індивідуально. В облік беруться вікові, фізичні, психічні та інтелектуальні особливості дітей і епідемічні особливості регіону.

Якщо в області або місті спостерігається спалах COVID-19, то школи можуть ухвалювати рішення про переведення учнів на дистанційному навчанні.
В такому випадку керівництву школи рекомендують керуватися Положенням про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти.

Також в МОН повідомили, що на період карантину власник школи, ліцею або уповноважений орган можуть змінювати режим роботи установи.

Джерело realist.online

Схожі публікації