Чи змінилися олександрійці під час війни — відповідь Сергія Кузьменка

Чи змінилися олександрійці під час війни — відповідь Сергія Кузьменка

На завершення пресконференції із журналістами, яка відбулася 21 грудня в оновленому конференц-залі Олександрійського театру, міський голова Сергій Кузьменко, відповідаючи на питання редактора газети «Україна Центр» Юхима Мармера, розповів чи змінилися олександрійці під час війни.

«Олександрійці щирі, емоційні і вимогливі. Вони хочуть, щоб завжди було добре. Дякую їм за енергію і любов до свого міста, за те, що вони стимулюють владу, аби вона навіть під час війни знаходила можливість тримати місто гарним та прибраним» — сказав міський голова.

Тож упродовж року робота з благоустрою не зупинялася: скошували бур’ян, висаджували квіти й облаштовували зони відпочинку так, аби Олександрія була комфортною для містян і для тих тисяч людей, які приїхали зі сходу України.

«Але бачив дуже багато олександрійців й інших: розбитих горем, в сльозах, інколи зневірених, замкнутих і розгублених. Для того, щоб вони стали справжніми, нам потрібна перемога і мир. Тоді зможемо бачити містян такими, до яких ми звикли, — усміхненими, життєрадісними, тими, хто вірить, що Олександрія — це найкраще місто на землі», — завершив розмову Сергій Кузьменко.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації