COVID-19: Новий добовий антирекорд

COVID-19: Новий добовий антирекорд

В Україні на ранок 5 серпня зафіксовано 1271 новий випадок інфікування коронавірусом. Загальна кількість хворих на Ковід-19 зросла до 75490 осіб. Ці дані наведено на електронній карті поширення хвороби, створеній головним ситуаційним центром України в Апараті Ради національної безпеки і оборони України.

Внаслідок епідемії коронавірусу загалом у країні померло 1788 осіб, з них 24 — за останню добу.

Жорсткі карантинні заходи, спрямовані на зупинку епідемії коронавірусу, уряд запровадив 12 березня і протягом кількох тижнів посилював їх. У день введення карантину в країні було виявлено 2 (ДВА) випадки захворювання – у жінки з Житомирської області та в чоловіка з Чернівецької. Коли через три тижні добовий приріст інфікованих зріс до близько ста осіб, в Україні закрили непродовольчі магазини та заклади сфери послуг, зупинили рух усього пасажирського транспорту, закрили доступ до парків, стадіонів та інших зон відпочинку і заборонили збиратися групами більше трьох осіб.

Натомість зараз, коли приріст інфікувань зріс більш ніж на порядок, держава закриває очі на фактично повне ігнорування карантинних обмежень як громадянами, так і підприємстами та установами. Запроваджений нею так званий «адаптивний карантин» схожий на декорацію, яка маскує неспроможність влади ні забезпечити функціонування країни в умовах максимально жорсткого карантину, ні запровадити альтернативні механізми протидії поширенню хвороби.

Джерело

Схожі публікації