Давні символи та різні кольори: у дендропарку Кропивницького розквітне більше трьох мільйонів квітів

Давні символи та різні кольори: у дендропарку Кропивницького розквітне більше трьох мільйонів квітів

У дендропарку Кропивницького невдовзі розквітне понад три мільйони квітів. Про це у коментарі медіапорталу DOZOR повідомили в адміністрації парку.  

За словами ландшафтного дизайнера парку Ірини Загоровської, цьогоріч клумби дендропарку оформлювалися з особливою увагою – тут значну увагу присвятили слов’янським символам.  

«Кількість тюльпанів, які розквітають щороку у дендропарку – понад три мільйони. І щороку ми замовляємо нові сорти тюльпанів з Голландії, все нове, найкраще, найгарніше, що є в цій країні – ми замовляємо для клумб парку. У цьому році тема оформлення клумб та галявин парку – символи. Наприклад, на першій клумбі біля знаку I love dendropark висаджений давні символ алатир – який означає безкінечність Всесвіту, гармонію,  єдність. Далі в парку теж іде давня символіка. Цього року ми розробляли багато нового на тему інсталяцій, для того, щоб урізноманітнити клумби. Кожна клумба має свою історію та своє значення», — розповіла Ірина Загоровська.

Наразі на клумбах парку готуються розквітнути понад 70 сортів тюльпанів різних кольорів: від білого до темного бордового. Одна з клумб в центральній частині парку з метеликами, що світяться, присвячена дітям, які загинули під час війни.

«Ця весна запам’ятається в серці кожного українця навіки, але не такою як зазвичай: п’янкою від ароматів весняних квітів, а від болю та жалю, від втрат наших рідних, друзів, дітей.  Наш чудовий та квітучий дендропарк завжди привітно зустрічає всіх гостей парку, особливо діточок. Кожен куточок зроблений з любов’ю саме до них, адже щасливе дитинство це найголовніше, що ми можемо дати своїм дітям до поки вони ще маленькі. До нашого парку кожного року приїжджають сім’ї з дітьми зі всієї нашої України, але на жаль цього року не всі дітки зможуть доїхати. Вони стали янголятками  і ці метелики як символ їхніх невинних душ, які відлетіли навіки в небеса. А ці яскраві та пахучі квіти — це символ миру та нашої любові і віри в те, що більше жодна дитина не зазнає болю і не відчує страху за своє життя. Ми віримо в щасливе і мирне майбутнє наших дітей і попри всі складнощі робимо все задля їх щасливих та безтурботних моментів дитинства. Повір і ти разом з нами! Сила в єдності і доброті!» — резюмують в адміністрації парку.

Схожі публікації