Делегація USAID відвідала Олександрію для оцінки потенціалу громади та можливостей співпраці

Делегація USAID відвідала Олександрію для оцінки потенціалу громади та можливостей співпраці

21 березня в Олександрії працювала делегація Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у складі керівника проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Майкла Стівейтера та виконавчої директорки Шерон Розенберг. Метою візиту було вивчення потенціалу Олександрійської громади, можливих напрямів співпраці та моніторинг раніше наданої допомоги.

Делегація зустрілася з міським головою Олександрії Сергієм Кузьменком та його заступниками – Іриною Чемерис, яка координує соціальну сферу, та Юрієм Шкляруком, відповідальним за економічний напрямок. Вони обговорили шляхи забезпечення додаткового оснащення ЦНАПу, навчання спеціалістів, обладнання та меблювання місць компактного проживання та розвиток громадських просторів.

Представники USAID відвідали місця компактного проживання переселенців, оглянули використання побутової техніки та меблів, наданих у межах проєкту. Також делегація побувала в центральній бібліотеці, зустрілася з представниками громадських організацій, молодіжного парламенту та працівниками культури, де обговорили пропозиції та ідеї, які можна реалізувати за допомогою грантів.

Делегація USAID висловила зацікавленість у співпраці з Олександрійською громадою та підтримці потенційних проєктів, спрямованих на розвиток міського простору, підтримку молоді, розвиток громадського сектору та інші важливі сфери.

Міський голова Сергій Кузьменко подякував Агентству США з міжнародного розвитку за вагому допомогу Олександрії та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні».

Візит делегації USAID став важливим кроком на шляху розширення співпраці між Олександрійською громадою та міжнародними партнерами, а також зміцнення демократичних ініціатив в регіоні.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації