Державна аудиторська служба приїде до Олександрії

Державна аудиторська служба приїде до Олександрії

Вже з наступного тижня діяльність Олександрійської міської ради та її виконавчих органів почне перевіряти Державна аудиторська служба.

Перевірка їде на запрошення керівництва міста, про що під час позачергової сесії, 8 червня, повідомив міський голова Сергій Кузьменко:«Хороша новина для олександрійців і мабуть, теж для нової команди та команди, яка склала свої повноваження. Ми вже більше 4-х місяців працювали з Держаудитом, нарешті вони офіційно поінформували, що наступного тижня приїздять до нашого міста і буде проведена комплексна перевірка. Я просив би всіх відповідальних осіб, які працюють у міській раді, підготуватися для того, щоб ми могли якісно провести цю роботу і прибрати різні політичні розмови на предмет того, що було хорошого чи поганого при старій владі, або як стало при новій – є відповідний державний орган, який, власне, і проводить такі перевірки, встановлює результати, інформує правоохоронні органи та суспільство про те, що відбувалося або відбувається в тому чи іншому органі державної влади, місцевого самоврядування. Тому, шановні колеги, без емоцій, професійно, декілька місяців попрацюємо з Державною службою аудиту і будемо мати повну інформацію про ситуацію в нашому місті», – зазначив мер Олександрії.

Державна аудиторська служба здійснює державний фінансовий контроль, з метою оцінки ефективного, законного, цільового, результативного використання та збереження державних фінансових ресурсів, необоротних та інших активів, досягнення економії бюджетних коштів.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації