Держпродспоживслужба нагадує про норми повітряно-теплового режиму в закладах

Держпродспоживслужба нагадує про норми повітряно-теплового режиму в закладах

Впродовж останніх днів середньодобова температура знижується, однак опалювальний сезон в області ще не розпочався. У зв’язку з цим Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області нагадує керівникам навчальних, лікувально-профілактичних закладів, закладів соціальної сфери про необхідність дотримання повітряно-теплового режиму відповідно до гігієнічних вимог.

Так, згідно з санітарними нормами, оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є +19-23°C, в класах і кабінетах загальноосвітніх навчальних закладів — +17-20°C, палатах лікувально-профілактичних закладів для дорослих — +20°C, післяопераційних палатах та палатах для новонароджених — +25°C, інформує прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Крім цього, з метою профілактики та недопущення погіршення епідемічної ситуації з грипу та гострих респіраторних захворювань в організованих колективах Держпродспоживслужба області рекомендує посилити протиепідемічний режим. Йдеться про недопущення до організованих колективів дітей з симптомами гострих респіраторних захворювань. У разі відсутності понад 20 відсотків дітей в групі чи класі необхідно вжити обмежувальні заходи.

Джерело: Олександрійські новини

Схожі публікації