Дітей захисників із Кіровоградщини запрошують на безкоштовний відпочинок у Карпати

Дітей захисників із Кіровоградщини запрошують на безкоштовний відпочинок у Карпати

На Кіровоградщині дітей захисників, чиї батьки загинули на фронті, перебувають у полоні чи вважаються зниклими безвісти запрошують на безоплатний відпочинок у Карпатах. Як зазначають організатори із Регіонального відділення Благодійної організації МРІЯ-Українська фундація, перша група з шістоьх дітей та їхніх мам нещодавно повернулася з відпочинку. Так, організатори забезпечують безкоштовним транспортуванням, проживанням і харчуванням.
Українська фундація співпрацює з низкою оздоровчих закладів в Україні та за кордоном. Нині формується наступна група дітей, яка поїде на відпочинок у Карпати. Для того, щоб доєднатися до гурту, треба заповнити онлайн-форму за посиланням.

Після заповнення анкети з родинами захисників зв’яжуться представники благодійної організації. Вони куруватимуть подорожуючих від оформлення документів і до повернення додому. Скористатися пропозицією можуть уродженці Кіровоградщини і вимушені переселенці.

Довідка: Мрія–Українська фундація – благодійна організація, яку після повернення з російського полону створила парамедикиня, військовослужбовиця та волонтерка Юлія Паєвська (Тайра). Фундація опікується родинами загиблих, полонених та зниклих безвісти військовослужбовців. Аби підтримати сім’ї українських захисників, у регіонах формується мережа представництв.

Джерело

Схожі публікації