Діти-учасники благодійного аукціону в Олександрії отримали набори канцтоварів

Діти-учасники благодійного аукціону в Олександрії отримали набори канцтоварів

Напередодні першого вересня бібліотекарі запросили своїх маленьких друзів-читачів, активних учасників щоденних майстер-класів, бібліотечних розваг, які тривали майже від самого початку війни й дарували малечі та їхнім батькам години корисного відпочинку.

До бібліотеки для дітей завітали родини, які переїхали до нашого міста, рятуючись від війни, та місцеві дітки з батьками.

Усі вони – учасники благодійного аукціону, влаштованого централізованою бібліотечною системою спільно з міжнародною консалтинговою IT-компанією CT CUSTOMERTIMES UKRAINE.

Роботи дітей (малюнки та вироби, виготовлені в різних техніках рукоділля) було розпродано серед працівників даної компанії, а за вторговані кошти придбано канцелярське приладдя для наших маленьких школяриків, учасників аукціону, а також матеріали для майбутніх майстер-класів в бібліотеках громади.

Казкові герої розважали дітлахів, усі дружньо грали в рухливі ігри та змагалися між собою.

Після ігрової програми дітей і батьків з початком нового навчального року привітала директорка бібліотечної системи Тетяна Троцюк та вручила дітям набори канцелярського приладдя, необхідного кожному школяреві.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації