Діти воїнів Олександрійської громади отримали брендовий одяг від благодійників

Діти воїнів Олександрійської громади отримали брендовий одяг від благодійників

З кінця лютого Фонд громад «Рідня» спільно з асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (Aide Médicale&Caritative France-Ukraine) та операційним директором Diana Dols, за підтримки компанії «СанАгро Україна» та кредитної спілки «Вигода», організували допомогу дітям воїнів, що загинули, пропали безвісти чи важкопоранені. Фонд передає таким дітям новий брендовий одяг.

В рамках проєкту в Україну було доставлено понад 42 тисячі одиниць нового дитячого одягу, і вже багато посилок були відправлені родинам полонених та загиблих. Загалом планується сформувати близько 8 000 пакунків, 2 500 з яких вже надіслано в різні куточки країни.

Організатори проєкту виявляють свою підтримку родинам українських Героїв і вдячні їм за жертовність заради незалежності та свободи України.

Олександрійське управління соціального захисту населення провело реєстрацію охочих отримати допомогу. Нещодавно, 25 дітей загиблих захисників Олександрійської громади отримали пакунки з новим брендовим одягом. Кожен комплект містить від 4 до 7 речей.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації