Дитячій лікарні передали генератор від британського міста Бат

Дитячій лікарні передали генератор від британського міста Бат

Олександрійська громада отримала новий потужний генератор від нашого партнера — британського міста Бат.

На звернення міського голови Сергія Кузьменка керівництво Бату організувало збір коштів, аби придбати і доставити необхідне електрогенеруюче обладнання.

9 лютого генератор потужністю 80 кВт привезли і передали до дитячої міської лікарні для забезпечення освітлення і живлення необхідного обладнання.

Директор дитячої лікарні Андрій Гришканич висловив вдячність громаді Бату за вагому підтримку та зазначив: «Дуже приємно отримати цей генератор від наших друзів – британців. Це для нас, як подарунок долі. Адже світло в дитячій лікарні – це опалення, робота усіх підрозділів та комфорт перебування хворих дітей у медичному закладі. Генератор задовольнить абсолютно всі потреби в роботі системи опалення, корпусів амбулаторії і стаціонарного відділення, процедурних кабінетів, апаратів та харчоблоку».

На сьогодні потужність стаціонару лікарні складає 60 ліжко-місць, проте через підвищену захворюваність, зараз тут перебуває близько 80 хворих.

До отримання нового обладнання в тимчасовому користуванні лікарні був генератор меншої потужності, який не забезпечував усіх потреб і функцій.

Наразі ведеться підключення генератора та пусково-налагоджувальні роботи, що потребує додаткового часу.

Тож невдовзі, у разі тривалої відсутності електропостачання, новий генератор допоможе забезпечити безперебійну роботу дитячої лікарні та комфорт медичного персоналу і маленьких пацієнтів.

Крім того, разом з генератором до Олександрії прибула партія гуманітарної допомоги, яка у подальшому буде розподілена між соціальними установами та волонтерським центром.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації