Дітям загиблих Героїв вручили обереги «Батьківське серце»

Дітям загиблих Героїв вручили обереги «Батьківське серце»

У палаці урочистих подій в Олександрії відбулося вручення пам’ятних іменних оберегів «Батьківське серце» 22 дітям загиблих Героїв російсько-української війни.

Організаторами заходу стали військово-цивільна спілка «Бойове братерство України» спільно з ГО «Захисники України-Олександрійщини» і міською радою.

У заході взяли участь родини полеглих захисників з Олександрійської громади, військові, представники влади та громадських організацій.

– «Батьківське серце» – це не прикраса, це не кулон. Це оберіг. Він однозначно супроводжуватиме дітей по життю. Батьки цих діточок загинули за те, щоб ми жили в найкращій країні – Україні. І наше завдання зробити все, щоб вони мали шанс на спокійне і щасливе життя, – сказав президент військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» Павло Жебрівський.

Обереги «Батьківське серце» – пам’ятний срібний кулон у вигляді серця, обрамленого терновим вінком з краплинкою «крові». На зворотному боці кулона нанесено прізвище, ім’я та додається іменне посвідчення. Дизайн оберега створили самі військові.

Як зазначили організатори заходу, сьогодні по Україні понад 13 тисяч дітей вже отримали цю відзнаку.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Виктор , 26.11.2023 @ 10:06

    Идея Жебривского хорошая,но это так же одновременное напоминание о себе.Ведь выборы в ВР все равно будут не сейчас так после войны….

Коментарі закрито