Дівчина з Олександрійщини знялася у кліпі гурту Антитіла

Дівчина з Олександрійщини знялася у кліпі гурту Антитіла

9 липня відомий на всю країну гурт АНТИТІЛА презентував новий музичний хіт «Маскарад» із кліпом, у якому зіграв роль народний артист України Назар Задніпровський, Тарас Тополя, музиканти гурту «Антитіла» та ще понад п’ятсот акторів з усієї країни. Сотні костюмів, кілограми гриму та професійні танці – це все було на знімальному майданчику, на який потрапила і 21-річна дівчина з Олександрійщини Анжелика Стоцкая .

Анжеліка народилася у селі Ізмайлівка, закінчила Ізмайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Олександрійський коледж культури, а нині проживає у Олександрії з чоловіком та маленькою донечкою. Про свою участь у музичному кліпі дівчина розповідає у інтерв’ю.

‒ Анжеліко, скажи, як давно ти захоплюєшся музикою?

‒ Точно сказати не можу, бо стільки себе пам’ятаю, мені подобалася музика. Але одна справа її просто слухати, а зовсім інша – створювати. Коли ще навчалася у школі, то ввесь час співала пісні на лінійці, але на районні чи обласні конкурси мене чомусь не брали. Потім навчалася у коледжі культури, але так склалося, що навчання не закінчила. Під час навчання у коледжі захопилася грою на саксофоні, але лише знявшись у музичному кліпі зрозуміла, настільки затяжний і непростий процес створення музичної композиції.

‒ Розкажи, як ти потрапила на знімальний майданчик – це був якийсь кастинг?

‒ Ні, це не було якимось кастингом чи відбором. Так як гурт АНТИТІЛА є моїми кумирами, то я спостерігаю за їх сторінками у соцмережах. На Фейсбук-сторінці гурту я побачила оголошення, що «розшукуються» люди для зйомок кліпу і що найголовніше, то там не треба було якоїсь акторської освіти чи навичок. Це була класна можливість для кожного бажаючого спробувати себе як актор і танцівник. От я й спробувала. Надсилаючи їм заявку, десь глибоко в душі я вірила, що мрія мого дитинства може от-от здійснитися. Так і сталося. (сміється дівчина).

‒ Чи доводилося тобі там, у зірковому колі згадувати про рідне село і Олександрійщину загалом?

‒ Так, у перервах між репетиціями танців мене запитував звідки я Діма Водовозов, це барабанщик з гурту, то я відповідала – зі степової Кіровоградщини, Олександрійського району, із села Ізмайлівка, але проживаю в Олександрії.

‒ Якими ще цікавими і зірковими знайомствами, звичайно, крім Тараса Тополі, ти обзавелася?

‒ Чесно кажучи, особо не було коли знайомитися, бо нанесення гриму, репетиції танців і зйомки кліпу – і все це за 23 години. Тому спілкувалися і знайомилися у ході процесу. А ще до зйомок, коли я сама писала пісні, то листувалася із Євгеном Кібелевим, це барабанщик із групи С.К.А.Й, але зараз він у складі The Hardkiss. Тоді він мені радив, як краще писати.

‒ Якщо не секрет, то чи отримала ти гонорар за зйомки?

‒ Не знаю, скільки разів мене вже запитали, скільки грошей я отримала, але щоразу я не втомлююся повторювати, що перш за все, я отримала незабутній досвід та масу яскравих емоцій. Нас там було більше 500 чоловік. Гурт витратився на підвезення нас до Києва аж до місця зйомок, наприклад, я з Олександрії приїхала до Кропивницького, а там мене забрали і довезли до знімального майданчика. Також нас там безкоштовно годували. Тобто хто їхав на зйомки, він їхав за незабутніми враженнями і досвідом, а не за грошима. Стільки часу проведеного такій класній компанії – це вже, я вважаю, плата.

‒ Складно було виконувати танець зомбі, всі рухи, міміку на камеру?

‒ Зовсім ні. Було цікаво, весело, драйвово. Спочатку ми вивчили рухи, зовсім не складні, які навіть діти могли виконати. До речі, серед акторів були і діти. Потім ми під музику виконували рухи, а камер, що нас знімали навіть не видно було. Тому всі емоції та рухи на відео виглядали настільки справжніми.

‒ Плануєш надалі зніматися у кліпах чи, можливо, мрієш про власний?

‒ Наразі я отримала величезний заряд позитиву та енергії від перших зйомок, що здається, саме зараз мені під силу будь-що. Звичайно, планую шукати можливості зніматися ще, але ж зірки переважно залучають до зйомок професійних акторів, а я дівчина з провінції, без акторської освіти… Таких тисячі. Щоб з цих тисяч увійти хоча б у сотні, треба колосальна робота над собою. А щоб тебе ще й помітили, тобі треба з сотень стати одиницею. Найкраще попереду.

‒ Можеш поділитися загальними враженнями від співпраці з одним із найкращих україномовних гуртів?

‒ Учасники гурту АНТИТІЛА – надзвичайно прості і вільні у спілкуванні. Вони точно ті, хто аж ніяк не страждає на зіркову хворобу. Лідер гурту Тарас Тополя нарівні з усіма виконував рухи, жартував, співав. І це складало невимушену дружню атмосферу, яка була усі 23 години зйомок, навіть не зважаючи на втому. Тепер переглядаю відео, підспівую і будую плани.

Схожі публікації