Для міської лікарні придбали апарат штучної вентиляції легень

Для міської лікарні придбали апарат штучної вентиляції легень

21 квітня міський голова С.Цапюк провів чергове засідання оперативного штабу із питань запобігання поширенню COVID-19 на території міста.

Степан Кирилович поінформував присутніх про стан захворювання на Кіровоградщині. На сьогодні в області підтверджено 247 випадків захворювання на коронавірус (за минулу добу 1 випадок).

В Олександрії ситуація залишається стабільною: хворих на COVID-19 не виявлено.

У стаціонарах зменшується кількість хворих з пневмонією: наразі у центральній міській лікарні – 5 осіб, у дитячій лікарні — 10 дітей.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги продовжує працювати кабінет з прийому хворих із підвищеною температурою. За минулу добу не було жодного звернення.

Сьогодні в Олександрії на самоізоляції перебуває 78 осіб, які повернулися з інших країн.

У закладах охорони здоров’я діє посилений карантинний режим. Медичні працівники забезпечені засобами індивідуального захисту. За кошти міського бюджету придбано апарат штучної вентиляції легень. До боксованих палат інфекційного під’єднано систему подачі кисню для можливості використання відповідного апарату.

ДСНС та комунальники продовжують дезінфекцію вулиць, місць масового перебування та під’їздів багатоповерхівок.

Територіальний центр продовжує збір і передачу продуктових пакунків
малозахищеним олександрійцям похилого віку.

На період карантину у місті призупинено роботу ринків. Продовжується моніторинг цін на продукти харчування у продовольчих магазинах і супермаркетах.

Заклади освіти і культури знаходяться на карантині. У школярів продовжується дистанційне навчання.

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації