Для Протопопівської амбулаторії придбали апарат низькочастотної електротерапії

Для Протопопівської амбулаторії придбали апарат низькочастотної електротерапії

Нещодавно для Протопопівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за кошти місцевого бюджету було придбано переносний універсальний медичний апарат Радіус-01 та декілька медичних кушеток.

Вчора, 7 липня, у приміщенні амбулаторії сімейний лікар Марія Чередніченко представила селищному голові Андрію Коломійцеву та його заступнику Ірині Чемерис широкі можливості апарату, призначеного для профілактики і лікування різних захворювань за допомогою низькочастотної електротерапії.

«Не дивлячись на відносно компактні розміри, цей апарат поєднує в собі декілька видів електричного імпульсу. Він допомагає людям, що мають захворювання хребта, суглобів та внутрішніх органів. Найголовніше — лікування не займає багато часу: один сеанс триває 5-6 хвилин. Для повного проходження курсу знадобиться близько 10-15 сеансів, що залежить від характеру захворювання», — розповіла Марія Валеріївна.

З метою ефективного використання за призначенням вищезазначеного обладнання, планується організувати кваліфіковане навчання медичного персоналу щодо користування вказаним обладнанням.

Для довідки:

За допомогою апарату Радіус-01 можна здійснювати широкий набір процедур низькочастотної електротерапії, зокрема: електрофорез, гальванізація, ампліпульстерапія, електросон-терапія, діадинамотерапія, електростимуляція і флюктуоризація.

 

 

Джерело: Приютівська громада

Схожі публікації