Для шкіл Приютівської ОТГ придбали сучасні мультиборди

Для шкіл Приютівської ОТГ придбали сучасні мультиборди

Нещодавно, освітня галузь Приютівської об’єднаної територіальної громади поповнилася мультимедійними комплектами та мультибордами. Сучасну техніку було придбано на суму 686 тис. грн за рахунок залишку освітньої субвенції , що утворилась у громаді на кінець 2019 року.

По одному мультиборду отримали перші класи «Нової української школи» Користівського ліцею та Цукрозаводського ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗПО. В свою чергу, матеріально-технічні бази Войнівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Бутівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Головківського ЗЗСО І-ІІІ ст. поповнились мультимедійними комплектами для класів «НУШ» (інтерактивна дошка, проектор, ноутбук).

Поряд із цим, мультимедійні комплекти також отримали кабінети української мови в Ізмайлівському ЗЗСО І-ІІІ ст. та математики в Протопопівському ЗЗСО І-ІІІ ст. Більше того, до початку нового навчального року планується закупівля ще двох мультимедійних комплектів для класів «НУШ» цих шкіл.

Напередодні, для всіх перших класів «НУШ» у закладах загальної середньої освіти Приютівської ОТГ було закуплено флеш-накопичувачі та багатофункціональні пристрої для кольорового друку.

 

 

 

Джерело: Приютівська громада

 

Схожі публікації