До дня ЗСУ в Олександрії провели традиційне спортивне свято

До дня ЗСУ в Олександрії провели традиційне спортивне свято

До 30-тиріччя Збройних сил України в ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 Олександрійської міської ради провели традиційне спортивне свято «Сьогодні ти учень, а завтра – солдат незалежної України» з метою патріотичного виховання та пропаганди фізичної культури і спорту.
У спортивних змаганнях взяли участь хлопці закладу – учні з 2 по 9 класи ЗНЗ І-ІІ ступенів № 8 Олександрійської міської ради. Юнаки з достойним запалом боролися за перемогу, демонстрували неабиякі фізичні здібності, прагнули здолати суперника та бути прикладом для наслідування.
З вітальними номерами художньої самодіяльності перед учасниками змагань та гостями спортивного свята виступили представниці кращої половини людства, які підготували танцювальні й вокальні номери та хореографічні композиції.
Атмосфера свята не залишила байдужим нікого. Глядачі палко вболівали за улюблені команди, підтримували їх словесно та морально. Переможці змагань нагороджені символічними медалями, Грамотами та бурхливими оплесками вболівальників.
Тема виховання патріотично налаштованої та фізично здорової молоді, здатної захищати свою землю, цінувати родинне тепло та затишок, пам’ятати про подвиги загиблих завжди залишається актуальною, особливо сьогодні, в час, коли на території нашої держави йдуть бойові дії.
Джерело Трибуна

Схожі публікації