Другий поверх» в Олександрії: молодь має нове місце для навчання та розвитку

Другий поверх» в Олександрії: молодь має нове місце для навчання та розвитку

Команда молодіжного простору «Другий поверх» презентувала свої можливості, інформує «Утренний город» з посиланням на олександрійську міську раду.

Простір облаштовано таким чином, що він може змінюватися під потреби молоді, а самі напрями роботи включають неформальну освіту, культуру, психоемоційну підтримку та партнерство з іншими молодіжними організаціями.

3 травня відбулася презентація можливостей команди простору «Другий поверх». У заході взяли участь активна молодь міста, представники волонтерських спільнот, громадських організацій та молодіжного парламенту. Учасники презентації мали змогу познайомитись з командою «Другого поверху», переглянути роботи молодих фотографів, відеографів, пограти у популярну гру Квіз та поставити питання команді простору.

Офіційне відкриття «Другого поверху» планується після завершення ремонтних робіт в інших приміщеннях майбутнього молодіжного центру, які проводяться за кошти місцевого бюджету. Молодіжний простір «Другий поверх» створений у рамках програми «Розвиток та підтримка молоді Кіровоградської області в умовах воєнного стану через молодіжні ініціативи та «UPSHIFT», яку реалізує ГО «СКЦ «Задзеркалля» у партнерстві з дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), за підтримки Іспанського агентства з міжнародного співробітництва в галузі розвитку.

Схожі публікації