Два роки пам’яті: в Олександрії вшанували загиблих на аеродромі Героїв

Два роки пам’яті: в Олександрії вшанували загиблих на аеродромі Героїв

Сьогодні виповнюється два роки з того трагічного дня, коли російська ракета забрала життя шістьох українських військових на олександрійському аеродромі.

Олександр Приведенний, Олег Заболотний, Денис Карпенко, Анатолій Назаренко, Максим Мельнічок та Микола Воложський назавжди вписали свої імена в історію України як герої, які віддали життя за її свободу та незалежність.

Вшанувати пам’ять загиблих воїнів зібралися на військовому кладовищі рідні та близькі, друзі, побратими, представники міської влади та громадськості. Відбувся молебень, присутні поклали квіти до могил Героїв.

Пам’ять про подвиг загиблих воїнів житиме вічно!

В музеї відкрили виставку «Герої XXI століття. Олександрія. Аеродром»

Цього дня в музеї імені Худякової відкрилася тематична виставка, присвячена загиблим на аеродромі воїнам. На ній представлені особисті речі полеглих, фотографії та артефакти того трагічного дня.

«Сьогодні, на жаль, сумний привід для зустрічі: друга річниця трагедії на олександрійському аеродромі. Трагедії, яка забрала життя шістьох військовослужбовців», — зазначила секретар міської ради Вікторія Косяк.

«Це були патріоти України, люди, які, як і ми з вами любили і цінували життя, виховували своїх дітей. На жаль, війна не шкодує нікого: ні дорослих, ні дітей. Не шкодуючи себе, вони стали на захист держави, і до останнього подиху мужньо продовжували її боронити. Пам’ять про них ми будемо вічно берегти у своїх серцях!»

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.

Тематична виставка працюватиме в музейному центрі до 30 квітня.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації